| Alle_3959 a întrebat:

Pentru cele care au parul ondulat.Bun.Deci eu am parul ondulat(onduleuri mari) si este atat de uscat si in toate directiile nu stiu ce sa ii fac. Vreau niste produse pentru definirea buclelor si care le dau stralucire, aspect sanatos big grin Pls.

Răspuns Câştigător
| bigalemonade1999 a răspuns:

Cata, si ale, sa stit am EXACT aceeasi problema dar am un sfat ferfkt! Dupa ce facei baie, nu ucati parul, pieptanati-l, si aplecativa capul, astfel ca tot parul sa atirne in jos, peurma turnati putina spuma de par in palme si ungeti parul bine (dar nu in exces) asa, pest epar si mai multisor pe kapete. Dup aia, lasati ca parul sa vi se usuce de la sine fara foen, si daca faceti baie seara, dormiti cu parul deprin, P.S. daca trebuie sa va culcati si parul e umed, culcativa, si dupa ce perna vi se umezeshte puteti so intoarceti pe partea cealalalta! Succes! va rog daca a mers macar la una, mesajj! FUNDA?

2 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Am aceeaşi problemă, nu este nici creţ nici drept, stă în toate părţile dar nu e chiar urât mie una imi place :d Desigur că vreau şi eu să aflu cum să`mi definesc buclele... deci am adăugat întrebarea la favorite :d
Just so you know happy

| bigalemonade1999 a răspuns:

Dci a mers daca funda?