| anonim_4396 a întrebat:

Peste o saptamana trebuie sa merg la o nunta si am o mare problema...am picioarele foarte foarte subtiri(de obicei nu port rochite sau fuste din aceasta cauza).Ce fel de rochie as putea sa imi iau ca sa nu se vada urat(culoare,lungime, etc)? Nu as vrea una foarte lunga deoarece sunt tanara(18 ani) dar in care totusi sa nu arat urat...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.divahair.ro/......cioarelor.
Aici gasesti diferite vedete in rochite cu diferite forme de picioare. Sper sa te ajute.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Al doilea link este cel ce te-ar putea ajuta

| Crazyfish a răspuns:

Maxi,cu briz brizuri jos!