| Daniel_Marius_1997_lCdN a întrebat:

Buna prieteni!
Am o întrebare, vreau să-mi iau un hanorac, am 1.73 si 60kg, ce mărime îmi trebuie? {M, XL, L, XXL} ajutati-ma, dau funda!

4 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

S.

| Iote a răspuns:

Probabil un "L". Dar depinde unde este facut. Nu corespund masurile. De asta e bine ca hainele si incaltamintea sa fie probate inainte si nu comandate pe net.

| portocala69 a răspuns:

S sau XS sau L, probeaza mai multe mărimi si vezi care iti vine

| IonelCh a răspuns:

Trebuie neaparat sa te masori inainte! Iti dau un link sa te orientezi :https://www.stylishcircle.ro/blog/m%C4%83rimi-pentru-haine