| 202 a întrebat:

Buna prieteni TPU!
Problema care-mi da batai de cap se refera la faptul ca in 2 luni, poate chiar mai putin am reusit sa slabesc aproape 10 kilograme sau chiar 10 big grin ceea ce ma deraneaza este ca rezultatul nu este chiar vizibil..partea afectata este cea de la buric in jos(solduri, fese, picioare) cu burtica nu am avut mari probleme, daca nu mancam 1 zi imediat se retragea deci vreau sa spun ca ea nu cantarea foarte multbatting eyelashes ei bine acele multe kilograme nu pot sa-mi dau seama de unde au fost pierdute, deoarece nu este mare diferenta dintre cum aratam acum 2 luni si cum arat acum este foarte mica diferenta sad am 1, 58 si in prezent 52, 53 kg.as dorii daca stiti si binevoiti sami dati cateva sfaturi, ce exercitii as putea executa pentru a scapa de celulita si grasime in zonele cu probleme precizate mai sus. Si inca ceva, eu sa spun pe zi fumez 1, maxim2 tigari si asta nu mereu nuin fiecare zi, credeti ca asta impiedica rezultatele vizibile, ori nici nu stiu cum sa pun problema sad. O seara placuta. Apreciez, vot, funda happy

Răspuns Câştigător
| Dэnysh a răspuns:

Inacearca sa faci ashezari sau este un alt fel de ashezari "la perete" astea constau in :te pui cu spatele de perete si faci aceleashi ashezari numai ca stind cu spatele lipit de perete ..desigur ca este mult mai greu si o sa te doara mushkii aoleuuuu... dar rezultat este, eu am facut si mersi am vazut rezulatatele peste o luna; poti sa le faci in fiece zi dar poti si sa le repeti peste o zi sau doua, caci mi-e frica ca in fiece zi simplu nu o sa poti din cauza mushkilor adica mai bine zis din cauza durerii din muschi, dar sincer ajuta ffff bine, si incearca si coara cu ajutorul ei slabesti si la piciare si la fese si la solduri si grasimea dispare pe totdeauna; nu revine peste 2 saptamini innapoi cum ar putea fi in cazul unor diete alimentare..succes si numai bine mie miau ajutat exercitziile date, am avut dureri grozave de mushchi dar sincer face.

| 202 explică (pentru Dэnysh):

Da am vazut ca asezarile la perete stimuleaza mult mai bine muschii, deci este mult mai bun acest tip de exercitiu, dar nu am inteles ce ai spus "si incearca si ...si incearca si coara cu ajutorul ei slabesti si la piciare si la fese si la solduri si grasimea dispare pe totdeauna; nu revine peste 2 saptami... coara? ce este?

| Dэnysh a răspuns (pentru 202):

Sorry. am scris repejor si mam greshit... incearca COARDA... adica coarda pentru sarit, sper sa ma inteles corect, si desigur ca si un regim alimentar mai sanatos si alergatul e o metoda fff buna de slabit, succes si bafta, pupici;

| 202 explică (pentru Dэnysh):

Da beii :X mersi mult

9 răspunsuri:
| 202 explică:

Am evaluat toate raspunsurile cu inteligent si folositor darnu merge sa dau fundita... Denysh tie vriam sa.ti dau funda sad nust ceare apare funda doar la pisii 11

| Dэnysh a răspuns (pentru 202):

Mmm.oricum mersi pentru aprobare, pupici si sper sa te ajute exercitziile date; numai bine, bafta

| pisii11 a răspuns (pentru 202):

Multumesc :d si imi pare rau ca nu am putut face mai mult sad

| pisii11 a răspuns:

Asta e pentru fese http://www.youtube.com/watch?v=U6zKpB-4X8w Acesta e pentru picioare http://www.youtube.com/watch?v=1syQHK3ycd4 Chiar daca te doare putin, va trebuii sa faci aceste exercitii o data la 2 zile, chiar si in fiecare zi! eu am facut astea si s.a vazut! plus ca faci si sport in acelasi timp;) nu mai manca dupa ora 6 si fa exercitiile aste vei vedea rezultate;) Bafta multa multa multa!:x:*

| 202 explică (pentru pisii11):

Sunt foarte bune exercitiile recomandate de tine chiar foarte bune, le stiam le.am si incercat dar nu sunt de mine crede.ma ca dupa cateva pe un picior pe al 2-lea picior nici nu puteam sa ma mai tin... oricum ti.am dat vot happy folositor si inteligent :*

| alex96y a răspuns:

Buna! In primul rand nu stiu daca esti fata sau baiat. Oricum alergarea este cea mai eficienta arma impotriva kilogramelor, dar trebuie sa imbini alergatul cu un program de sala si un regim alimentar. Fumatul nu are nicio legatura cu slabitul. Sper ca te-am ajutat.Bafta!