| MadalinaAndreeaF a întrebat:

Buna, prin ce pot trimite un cadou unei persoane in UK fara ca ea sa stie si sa ajunga direct acasa la ea?
am adresa si numarul de telefon a persoanei... de ce mai am nevoie?
sunt din bacau

3 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Https://www.angliamea.ro/anunt_categorie/oferta/transport-persoane-colete poate gaseste ceva dar cadou este greu n-ai cum decat daca ai pr cineva acolo ai trimi cadoul si sa il duca personal la usa dar cred ca costa de 3 ori cat valoarea la cadou lasate la mana ta

| Boblobobonti a răspuns:

Bună. Prin courier, de exemplu DHL sau FedEx dar sunt un pic cam mari taeifele... Poți încerca cu FedEx...

| DeeJayNo1 a răspuns:

Curier DHL