| Maria2839799 a întrebat:

Bună.
Puteți să-mi dați niște nume de parfumuri care persistă până în 100 de lei? Eu le ador pe alea cu miros floral

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Parfumurile din Zara, majoritatea sunt clone dupa parfumuri celebre de la Lancome si restul caselor mari de le gasesti prin Sephora.
https://www.emag.ro/......DVR30WBBM/
Asta e floral;) nu te lua dupa descriere si miroase super, il am si eu.

Răspuns utilizator avertizat
| Cutiuta123 a răspuns:

Are un miros super parfumul wonder flower de la Orflame si e până in 80 de lei.
De asemenea, in zara wonder rose, eu l am primit, nu stiu sa ti zic pret, dar pana 60 sa zic. Avon, Far away, are un miros foarte dulce si cel putin eu il ador.
Caută pe Facebook grupul " pret fix 25 de leu"
Cica persistă mult si costa doar 25 de lei si au 45 ml. Sunt parfumuri renumite, probabil ceva testere, poti citi prin comentarii