| Ceriik a întrebat:

Recomandati-mi si mie va rog o vopsea de par, din experienta voastra permanenta sau semi-permanenta, care nu strica parul foarte tare si ii da stralucire. Pana acum m-am vopsit cu Palete-Color and Gloss, dar m-am cam saturat deoarece cam arde parul.

5 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Foloseste vopsea fara amoniac : L'oreal Casting sau Garnier Color and Shine! Acopera firele albe (testat) si da stralucire parului! Sa nu stai mai mult de 30 min cu vopseaua in par si sa folosesti balsamul din cutie! Succes happy

| alexaalexandraa a răspuns:

Poti sa folosesti Londa, Wellaton, Garnier. Depinde si de culoarea parului tau. In general blondul se cam strica. Daca ai blond, te sfatuiesc sa folosesti tratament sau masca. Si nu sa nu te vopsesti prea dess. Sau daca chiar vrei sa te vopsesti, da-ti mai mult la radacina, in partea de sus, incearca sa eviti varfurile parului. O data la cateva luni vopseste-l uniform. Iti spun din experienta, la inceput, eu nu am facut asa si l-am cam distrus la varfuri. Bafta multa!

| Gabrielaaaa a răspuns:

L'Oréal Paris Sublime Mousse Haircolor. Sper ca te-am ajutat!

| dana85 a răspuns:

L'Oreal CASTING CREME GLOSS, nu contine amoniac, culorile sunt deosebite, confera luciu, nu deterioreaza parul.

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Eu ti.as recomanda de la Gerocossen,Londa, Garnier, Syoss, Loreal si/sau Wellaton

Sunt foarte bune!
Sper ca ti.am fost de foloswinking