| tenshi261 a întrebat:

sa spunem ca sunt bruneta. daca vreau sa-mi fac suvite blonde ce trebuie sa-mi >cumpar?

Răspuns Câştigător
| wertori a răspuns:

Iti cumperi : decolorant, vopsea blonda si folie de aluminiu. delocorezi suvitele care vrei sa le vopsesti, dupa o zi te vopsesti cu vopseaua blonda adica : 1. iei suvita o pui pe folie, pui un pic de pudra ca sa se lipeasca vopseaua mai bine si vopsesti, infasori folia si o inchizi. dupa ce ai terminat cu toate suvitele stai 20-25 ede minute si te speli.