| fabian12345326 a întrebat:

Buna/salut, vreau sa-mi iau minoxidil pentru cresterea barbii, are vreun efect? Chiar daca nu am par pe fața? (doar mustața) am 17 ani(nu incepeti cu,, esti prea mic pentru barba")

Răspuns Câştigător
| EntertainYou a răspuns:

Pai fix asta scrie pe cutia de minoxidil. Nu poti sa aplici de la 17 ani pentru ca nu lucreaza pe scalpul tau.
Sau pe barbie sau oriunde vrei sa-l aplici.
Incearca dupa 20+ cu niste ulei de ricin. Abia de la 25 se va indesa mai bine la majoritatea oamenilor. Unii au genetica mai pronuntata (mai devreme). Norocul lor.
Minoxidilul nu s-a inventat pentru cresterea barbii! Poate risti sa-ti cada mai rau! Serios. Nu te mai lasa manipulat de tot ce vezi pe YouTube cu unii care au crescut barba de musulman in 4 luni.

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Dragule, ești prea mic pentru barbă, așteaptă că va apărea ea cu timpul.

| fabian12345326 explică (pentru Celcestietot):

Frate, ai citit tot? Am precizat ca nu vreau raspunsuri ca si ale tale... Mai bine nu raspundeai...

| Celcestietot a răspuns (pentru fabian12345326):

Da fratello. Acum revine întrebarea : păi, de ce sa nu răspund? Să știi că nu ți s-a terminat perioada dezvoltării, deci nu trebuie să recurgi la asemenea metode.