| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Se gasesc produse cosmetice KYLIE (de la Kylie Jenner) in Romania (mai exact in Bucuresti)?

5 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Bună! Produsele ORIGINALE Kylie se găsesc doar pe site-ul ei. Chiar ea a anunțat asta. Comandă-ți de pe site-ul oficial, că produsele Kylie de la noi vin de la orezari, de obicei aliexpress și decât să-ți pui așa ceva pe buze, mai bine optezi pentru alte produse.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna, din pacate nu am vazut nicaieri pe internet si nici nu presupun ca s-ar gasi in Bucuresti. Produsele Kylie sunt atat de vestite pentru ca sunt detinute de Kylie Jenner, dar de fapt calitatea lor nu este tocmai de nota 10. Iti recomand alte produse cosmetice, plus ca cumparand de la Kylie practic o ajuti sa faca mai multe machiaje care le testeaza pe bietele animale.

| BeSmart17 a răspuns:

Da! este si in sephora si in M.A.C

| NeaMih4i a răspuns:

Posibil prin unele magazine, dar mai greu, dar da, se pot gasi