| 10011993 a întrebat:

se mai poarta in Romania acele tricouri cu maneca scurta luate peste bluze cu maneci lungi?:*

Răspuns Câştigător
| Roxana2626 a răspuns:

Da! cele mai potrivite combinatii sunt maletele albe cu tricouru colorate sau malete de o culoare mai inchisa decat tricoul sper ca te-am ajutat fundizzzzzza?

5 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Eu am vazut destule persoane imbracate asa...deci cred ca se poarta!hee hee

| norik a răspuns:

Da

| cosmin deejays a răspuns:

Depinde de fizicul fiecaruia dar ar fi mai preferabil sa cumperi tricouri cusute pe bluze

| gabriela_4689 a răspuns:

Da

| Izabelaisa a răspuns:

Normal am si eu acasa :X ia-l ca o sa iti stea bine :X