| Itrustyou270619 a întrebat:

Am facut o prostie iar acum as dori sa imi creasca cat mai repede parul laughing) Stiti ceva ce m-ar ajuta? Nu vreau raspunsuri de genul "asteapta sa treaca timpul" deoarece voi astepta dar vreau ceva ce sa accelereze acest proces.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Presupunem că folosești un "accelerator" de creștere a părului cu 10% (deja e ficțiune). Si va crește cu 1, 1 cm pe lună in loc de 1 cm. Deci care e soluția la problema ta (problemă pe care de fapt nici nu o prezinți)