| Placidepardendreptat a întrebat:

Bună seara.
Am o placă de la Remington și după ce mă îndrept îmi miroase părul a ars. Cu ce mă pot da să scap de acel miros?
Mulțumesc frumos

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai da cu placa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care păr, deundelaughing

| Furnicuta000 a răspuns:

La ce temperatura o folosesti? Ce tip de par ai ( subtire, gros, ondulat, cret etc)?

| Placidepardendreptat explică (pentru Furnicuta000):

230⁰ și am părul gros și ondulat

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Placidepardendreptat):

Pai la 230 practic iti prajesti parul. Daca ai parul gros zic sa incerci macar la 200 sa vezi daca merge.
Si mai poate fi din cauza ca iti indrepti parul umed. Parul trebuie sa fie perfect uscat inainte sa folosesti placa

Răspuns utilizator avertizat
| monicaru a răspuns:

Cu foarfeca laughing