| Andreea_5910 a întrebat:

am si eu o intrebare. As vrea sa obtin un bronz cat mai frumos...si cat de cat rapid. am pielea cam alba. si nu-mi place deloc. De obicei cand merg la strand folosesc ulei de masline sau bere. as putea folosii si altceva? Si as vrea sa merg la solar. are ceva daca merg la solar dupa ce am fost 1-2 la strand? Cam cat timp trebuie sa dureze o sedinta de solar? Va multumesc pentru raspunsuri!

6 răspunsuri:
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Http://www.eva.ro/......36432.html

Mai bine te bronezezi nat. nu artificial + ca solara costa f mult.

| StephyMonster a răspuns:

Bronzeaza-te natural.

| Andreea_5910 explică (pentru StephyMonster):

Ma bronzez destul de greu. natural

| StephyMonster a răspuns (pentru Andreea_5910):

Si mama la fel dar tot se va vedea diferenta daca stai la soare, mai ales daca mergi la mare.Vei da foarte multi bani la solar.

| FashionVictim93 a răspuns:

La solar te bronzezi mult mai greu decat la strand daca ai sta o zi intreaga ..eu iti propun sa te bronzezi tot natural.La solar vei da multi bani si deabi dupa nu stiu cate sedinte o sa obs ceva (chiar daca sedintele la solar iti ofera un bronz frumos si uniform). Bronzeazate natural ca este vara ...toamna,iarna primavara poti folosi solarul.Si eu am tenul alb si ma bronzez greu dar as alege mai degraba bronzul natural decat solarul. Sper ca ti'am fost de ajutor happy