| Heloooo366 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare.
Prin luna septembrie am cumparat un parfum " le parfum Paris, isabela.m." de pe galeria magazinului auchan militari, dar acest stand nu mai este acolo. Stie cineva de unde pot cumpara iar parfumul? Va rog mult ajutati-ma, dau funda.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi in Auchan militari si întreaba acolo la biroul informatii unde s-a mutat standul de unde ai cumpărat parfumul, ia si parfumul cu tine poate il gasesti in magazin la ei la raionul parfumuri de damă, poate acel stand a facut promotie in septembrie cand l ai cumpărat tu.

| DontCryLittleHeart a răspuns:

Ai încercat pe site-urile astea?

www.nottino.ro
www.sephora.ro
www.forparfum.com

Era un site internațional ce avea cam toate parfumurile, doar că am uitat cum se numește, dacă îmi amintesc, ți-l spun cu drag.

| leny1213 a răspuns:

De pe site-ul oficial auchan