| iwantananswer a întrebat:

Buna seara,as dori de ceva vreme sa imi fac un piercing in buza inferioara partea stanga,dor nu stiu care este dimensiunea potrivita pentru acest tip de piercing,si nu imi doresc sa fac comanda pe internet sa dau o gramada de bani pe pierce si dupa sa aflu ca nu este dimensiunea potrivita,daca puteti sa ma ajutati cu vreun sfat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Boyka30Adrian a răspuns:

Dimensiunea este cea care îți place ție și care îți stă bine estetic și culoare și ce vrei tu asta nu contează. Important este sa nu ți-l pui tu singură sau un cunoscut, ar fi cea mai grava greșeală din viata ta nu este de joacă, buzele au 100de nervi, ca dacă nu îi aveai nu puteai sa mai miști buzele în diferite unghiuri și sa vb de diferite forme ale gurii. Și dacă ai atins sau ai rupt, tăiat un nerv poți rămâne paralizată pe o parte sau doar coltul gurii sau toată gura nu vreau sa te sperii dar nu este de joaca. Te duci frumos la un salon specializat de asa ceva și acolo ești sigura ca nu vei păți nimic. Multa sănătate și ai grija de tine