| haos1234 a întrebat:

Aș dori sa achiziționez o vopsea de sprâncene profesională de calitate. Am incercat multe tipuri dar nu m-a impresionat nimic... Aștept recomandări...

Răspuns Câştigător
| NaeEliza a răspuns:

Incearca vopseaua profesionala InLei. Se bazează pe o formulă eficientă și delicată.

Formula specială, derivată din vegetale, permite pătrunderea completă a produsului în structura genelor și a sprâncenelor garantând dezvoltarea unor nuanțe intense și durabile.

Datorită amestecului ingredientelor și purității ridicate a pigmenților, InLeI conferă firelor de păr o culoare stabilă și intensă.

Produsul persistă în interiorul firelor de păr până la 6 săptămâni, iar pe piele, între 6 și 8 zile.

A se utiliza împreună cu InLei DEVELOPER CREAM 1, 5% 5 Vol. pentru a obține o consistență corespunzătoare. Linia de vopsele InLei este special concepută pentru a fi utilizată în tratamentul InLei LASH FILLER.

Vopseaua iluminează genele și sprâncenele într-o culoare strălucitoare și are un rol important în procesul de deschidere a squamelor în timpul îngroșării acestuia în procesul de InLei LASH FILLER.

Produsul nu conține amoniac!