| Romalia a întrebat:

Buna seara! As vrea sa intreb daca foloseste cineva aparat de epilat inghinal, dar nu de smuls firul de par, ci de ras. Pareri si exemple? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| BlueRoby35 a răspuns:

Da eu folosesc cel roz care vine cu epilatorul de smuls de la silk-epil. E extrem de bun si in zona intima am putut sa imi epilez parul foarte scurt si sa nu ma mai deranjeze in acelasi fel ca si rasul cu lama.

Din pacate daca apesi prea tare te ciupeste si da o gaurica mica, dar te inveti cu el pana la urma.

Singura problema e ca nu gasesc capuri pentru el. Il am deja de mai mult de un an si nu se pare ca trebuie schimbat inca, dar as fi vrut pentru viitor.

| Romalia explică (pentru BlueRoby35):

Inteleg! Multumescc pentru raspuns!