| Radulescu_Daniela_Mihaela_1968 a întrebat:

Doresc sa cumpar un ceas pentru sotul meu. Am gasit pe internet o copie rolex submariner, mai exact aici http://ceasuri-chic.ro/......replica-11 -. ce credeti? chiar este rezistent la apa? a mai cumparat cineva? Sotul meu doreste sa faca baie cu ceasul la mana, sa nu-l dea jos. Multumesc

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Da, e un ceas foarte bun si frumos si-ti pot spune ca acest ceas rezista la ape adanci de dus sa nici nu mai pomenim. Deci mai mult ca sigur rezista la apa si nu va intra apa in ea, poti sa-l cumperi daca vrei!

| Radulescu_Daniela_Mihaela_1968 explică (pentru lpavel):

Multumesc frumos! Am comandat deja si am vorbit cu vanzatorul. Din spusele lui chiar este o copie reusita. O sa te anunt cand imi ajunge

1 răspuns: