| DyNo a întrebat:

Buna seara, TPU!
Fetelor, va plac baietii cu parul cret/ondulat, sau cu parul drept/lins? Argumentati raspunsul.
Baieti, va plac fetele cu parul cret/ondulat, sau drept/lins? Argumentati raspunsul.
Cel mai dezvoltat si interesant raspuns primeste funda.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu iubesc autovehicule mai mari de 7, 5t.

| andypandy_2709 a răspuns:

Pur si simplu nu, un par ciufulit, curat laughing si nepieptanat face cat!

| Kaℓi a răspuns:

Thuamne... laughing

| Chαяtreux a răspuns:

Nu conteaza cum are parul, important este sa-i stea bine. Imi plac ambele cazuri big grin

| Diavolcata a răspuns:

Ransplantul de par este printre putinele proceduri medicale care pot rezolva o problema serioasa: caderea parului. Persoanele care se confrunta cu aceasta problema sunt de cele mai multe ori foarte complexate de aspectul lor, atat femeile cat si barbatii. Transplantul de par este o procedura sigura, foarte putin dureroasa, cu rezultate de lunga durata...
Succes! Par drept/lins e frumos mai ales daca stii sa te tungi cool.

| DyNo explică (pentru Diavolcata):

Bun... Multumesc pentru detaliile despre transplantul de par, dar ce legatura are cu intrebarea?

| Kamiichu a răspuns:

In primul rand, un baiat (la fel ca o fata) trebuie sa fie ingrijit/a. Nu conteaza, parul poate sa fie si ondulat si drept, atata timp cat este curat si ingrijit, e ok. Mie personal imi plac baietii mereu 'fresh', frezati, par scurt, nu plete si alte treburi. La fete, merge cam orice, depinde si cu ce-ti sta bine, ca nu oricui ii sta bine cu par drept sau ondulat, zic. big grin

| Uza a răspuns:

Nu stiu de ce, dar cei cu parul cret sau ondulat mi se par mai "fetite", dar e doar o impresie de-a mea.

Dar cei cu parul drept si cu tepi sau fara mi se par mortaliiiiii :X:X:X emana cu aer atat de masculin:X de putere, barbatie :X

| Ralucutza15 a răspuns:

Cu parul drept.Si cu fixativ sa si-l ridice in sus :X

| MagdaLove a răspuns:

Eu nu am preferinte atata timp cat e destept si loial poate fi si chel.

| jwatson a răspuns:

Depinde de fata lui. Unora le sta bine intr-ul fel, altora in alt fel. Nu-mi place parul cret la baieti (sunt putine exceptii, in general baietii cu parul ondulat au niste trasaturi care nu-mi plac). Cei cu parul drept imi plac mai mult, aduc mai mult a tipi nordici.
La fete imi place parul cret insa mie nu mi-ar placea sa-l am asa fiindca e greu de ingrijit. Nu-mi place parul drept la o fata.
Si nimanui nu-i sta bine cu parul lins, da impresia de neingrijit.

| Sssteleveerzi a răspuns:

Imi plac mult baietii cu parul cret... O culoare inchis,, iar daca mai are si niste ochi verzi sau negrii atunci dupa parerea mea e mega sexi love struck Am multi amici cretzi si sunt f frumosi happy