| anonim_4396 a întrebat:

Seara trecuta am fost li discolteca la tara. Faza e ca eu nu prea stiu sa dansez mai ales ca baga multe manele. As vrea sa invat sa dansez si singura sau cu un baiat, dar aksa nu la scoli de dans in special house si manele(sau instrumentala). Vreau link-uri sau sfaturi.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| vlad_2404 a răspuns:

Vezi pe cine bagi in casa, ca poate o sa inveti mai multe laughing atentie ce faci poate dai de belele!

| Intruder19 a răspuns:

Gesticuleaza mult si dai din fund si ai invatat sa dansezi pe manele

| Andrei233 a răspuns:

Pai nu e greu deloc sa dansezi house sau manele.Dai si tu din maini si din cap, ca asa e la moda happy

| Ciprian_8297 a răspuns:

Buna! vino la mine ca te invat eu sa dansezi...:p si pana la manele nu trebuie sa stii sa dansezi dai si u ca fetele din sold si cam atatbig grin