| LittleLady a întrebat:

Buna seara tuturor!
Fetelor, voi ce preferati:pantaloni stramti(mulati si stransi si jos) sau pantaloni largi/evazati? De ce?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prefer pantaloni stramti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strânși, scot formele în evidență.

| LittleLady explică (pentru anonim_4396):

Da,sunt de aceeasi parere.Dar vad ca femeile mai poarta si pantaloni largi, unii sunt absolut oribili. Oare ele nu se uita in oglinda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LittleLady):

Doar în cazul pijamalelor accept așa ceva, pentru că vreau să mă simt confortabil.
Dar să port pantaloni evadați p`afară, m-aș simți prea obeză laughing

| jessikz0r a răspuns:

Pai pantalonii stramti dau o alta alura corpului feminin, este placut vizual lucru asta, dar depinde daca te si avantajeaza sau nu. Eu optez pentru acestia mulati!

| roddy a răspuns:

Stransi, mulati pentru ca pun formele in evidenta si nu suport pantaloni largi!