| Rax a întrebat:

Buna seara,unde gasesc sa cumpar la bucata, o fiola de acid hialuronic Gerovital? Locuiesc in Constanta, am intrebat la cateva Plafare si farmacii, dar le vindeau la set de mai multe bucati.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Eu am primit o fiolă cadou când am comandat ceva de la ei. Am văzut că o au pe site https://www.farmec.ro/produse/ten/fiola-cu-acid-hialuronic-638.html
În Constanța sunt magazine Farmec/Gerovital în City și în Vivo. Poate vând și la bucată. Încearcă acolo dacă nu preferi să cumperi online.

| Rax explică (pentru Raven):

Am gasit in Vivo la Farmacia Tei, cu 6, 5 ron.Multumesc

| Raven a răspuns (pentru Rax):

Cu plăcere!