| cappucinno a întrebat:

vreau si eu sa stiu ce incaltaminte s-ar potrivi cel mai bine pentru o pereche de jeansi barbati :d multumesc!

2 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey! Indiferent de tipul jeansilor acestia nu pot fi asortati cu o pereche de pantofi eleganti sau casual. Iti poti accesoriza tinuta cu o pereche de pantofi sport, tenisi sau adidasi, insa eu iti recomand o pereche de mocasini. Sunt foarte in voga sezonul acesta si iti vor conferi o nota de eleganta aparte, fara sa fii neaparat incorsetat in costum si cravata. Spor in toate sa ai!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai jeansi merg sa zic asa cam cu orice incaltaminte, depinde si de restul hainelor ce le iei.Merg si adidasi daca ai o tinuta mai lejera, merg si pantofii daca ai o tinuta mai eleganta, o bluza mai eleganta.Si tenisi merg de asemenea. Dar depinde si de tipul jeansilor.Bafta!