| LoveMe1 a întrebat:

spuneti-mi, 2 cele mai bune malluri din Bucuresti

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mall vitan, Mega Mall, Veranda Obor, Parck Lake titan, si Plaza Romania bulevardul Timisoara zona autogara militari.

| Ana9999 a răspuns:

Raspunsurile sunt foarte subiective aici. Mie 2 cele mai bune mi se par Mega Mall si Afi Palace Cotroceni pentru ca sunt aproape de zonele pe care le frecventez si au magazinele de la care eu cumpar regulat, plus ca nu mi s-a intamplat pana acum sa gasesc stocuri epuizate la ce ma interesa acolo. Oricum, depinde mult in ce zona a Bucurestiului stai si ce anume vrei sa cumperi sau sa vezi in acele mall-uri.

| Costelu a răspuns:

Du-te pe centura si mergi la magazinul lui Nea' Costica si Nelu