| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca îmi vopsesc sprâncenele cu vopsea semi? A mea tine 5-6 zile și merg la piscina, se va lua vopseaua de la clorul acela?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In teorie, nu prea ar trebui sa ai probleme. Poate sa se ia putin doar. Depinde si de calitatea vopselei. Eu una nu am avut probleme de genul, iar vopseaua mea tine mai putine zile. Dar... totusi, sprancenele mele nici nu au luat prea mult contact cu apa, deci poate si din cauza asta eu nu prea am avut probleme laughing

| Justme32 a răspuns:

Ce marcă folosești? În zilele noastre totuși, vopselele sunt concepute pentru a rezista la apă trei zile la piscină. Deci dacă cumva nu tiai luat de la piață cea mai ieftină, machiajul tău va rezista

| maria929 a răspuns (pentru Justme32):

Este o vopsea de la kallos