| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca o vopsea prinde peste alta vopsea, chiar daca vopseaua e profesionala ca acelea pentru salon. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca ai o nuanta de blond sau saten prinde brunetul sau o nuanta mai inchisa. Daca ai o nuanta mai inchisa si vrei una mai deschisa nu ai nicio sansa fara decolorare.

| francut a răspuns:

Vopseaua, prinde. Dar se vede numai daca este mai inchisa la culoare. Daca este mai deschisa, va fi necesara o decolorare in prealabil.