| Sunciel a întrebat:

Stie cineva la ce farmacii pot gasi proactol xs(sau un inlocuitor al acestuia) si ce pret ar avea? Multumesc anticipat!(imi cer scuze daca am gresit categoria)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce farmacie de unde?
Ca suntem pe aici, de pe tot globul pamantesc!

| christall a răspuns:

Nu mai bine te duci la o sala cu instructor? Crede-ma, pastilele pentru slabit nu sunt bune. A incercat o prietena de-a mea si i-a fost rau.

| Lina1993 a răspuns:

Daca pastilele de slabit chiar ar functiona, nu s-ar mai deranja nimeni sa dea banii pe sala sau sa tina diete. Sunt egale cu zero.