| andree10 a întrebat:

Stie cineva vreo metoda de indesire a parului? nu a fost asa rar din totdeauna. Insa acum mi-e frica sa nu raman ce doua-trei fire. Adica daca exista vreo metoda...masca de par...sau ce a-ti incercat voi si a dat rezultate! Astept raspunsurile voastre! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Ingredientul minune este OUL, in amestec cu ulei de ricin sau brusture. Cu acest amestec se maseaza radacina parului, dupa care se acopera cu o folie de celofan, iar deasupra cu un prosop.

Dupa aproximativ 40 minute parul se spala in mod obisnuit. Aceasta masca ajuta la cresterea parului, dar si la indesirea acestuia.

| T30D0RA a răspuns:

Ai putea sa folosesti sampoane pentru volum sau sa ti-l tapezi asa cum a zis doodlebuug.

| doodlebugg a răspuns:

Nu te complica cu masti. Incearca sa folosesti un balsam, iar cand te speli pe cap sa faci asta de 3 ori. Ar mai fi ceva: tapeaza-l si da-l cu fixativ, sau fa-ti codite impletite foarte mici. O sa dea impresia ca este des

| Andreea_7542 a răspuns:

Www.uleideargan.com ulei cu 7 uleiuri e cel mai bun :x

| BelleDy a răspuns:

Foloseste lotiunea regeneranta cu petrol de la Gerovital. O sa ai rezultate garantate.