| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Stie cineva vreun site ori magazin din tara unde as putea gasi lenjerie intima/body-uri in genul celor de pe Shein? Am vazut ca pe site-ul acela marimile nu se potrivesc intotdeauna si nu as vrea sa imi comand aiurea. Merci

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Buna, pe siteul acela la articol iti da si marimile in centimetrii. De ce nu te masori cu un centimetru si astfel vezi ce marimi ti se potrivesc, daca este nesigura pe marimile lor gen XS, S, M si alte codificari.