| anamaria82726 a întrebat:

Stiti ce as putea sa fac ca sa nu mi se mai ingrase parul asa de repede? Deci spre exemplu daca ma spal pe cap duminica seara, luni arata ok. Dar marti zici ca nu m-am mai spalat de o saptamana. Adica efectiv unora le tine 3-4zile. Eu trebuie sa il spal o data la doua seri...si nu ca am o problema cu asta. Dar daca si in a doua zi de la spalare e atat de gras...e cam exagerat. Nu stiu daca am ce sa fac legat de asta. Nu am genul de par,, lins,, e ceva de genul ondulat, dar nu are nici o formarolling on the floore un par uscat normal. Nu stiu, am ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Schimbă șamponul.

| Alis57 a răspuns:

Ca sa nu ti se mai îngrașă atât de repede trebuie să stai un timp cu el nesapala, cam o săptămână

| 223kkk a răspuns:

Nu contează cu ce șampon folosești, dă-mi mesaj în privat dacă vrei sunt mai multe chestii din care se întâmpla asta