| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un magazin sau site online unde pot cumpara bangles (bratari) din india?!? Magazin daca se poate in Constanta iar site`ul de oriunde din tara dar sa fie sigur si sa pot da comanda. Funda pentru cel care ma ajuta sa cumpar love struck

2 răspunsuri:
| MihaCool99 a răspuns:

Poi poti cauta pe net accesari rapide si acolo iti da tot ce vrei.Doar trebuie sa scrii orasul si emai-ul care il ai
sau:
Poti cauta net un site
exsadokzii)
fundita? plz sunt noua si nu prea am

| GeorgiVerma a răspuns:

Www.incredibleindianart.ro
Si eu comand si sunt foarte multumita.Lucrurile vin ambalate foarte frumos si ingrijite.Si preturile sunt ok. :) 100%indian style.