| Mirelanca538291 a întrebat:

Stiu ca e foarte putin posibil,dar,as vrea sa imi trimit un portofoliu cu niste poze celor de la IMG models Worldline,doar ca nu cunosc pe nimeni care sa stie engleza destul de bine,am o intrebaretongueutem sa raspundem la intrebari si in romana(acele intrebari la care trebuie sa raspunzi despre tine),plus ca iti cer nr. De telefon, au un traducator sau nu pot sa le trimit pozele daca nu stiu pe cineva care stie foarte bine engleza?) Dau funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ca as fi auzit de agentia aia aia, dar pare ceva destul de cunoscut cu filiale in marile orase ale lumii... probabil ca nici nu se uita la tine daca raspunzi in romana, probabil nici nu vor sti despre ce limba e vorba.

| johnnny123 a răspuns:

Tu la 13 ani nu ai altă ocupație decât să te visezi fotomodel? Cum ar fi, de exemplu, să înveți?

Lumea nu duce lipsă de fete frumoase. Dar știi ce procent din fetele care se visează Cindy Crawford ajung la nivelul ăla? Poate 0, 01%. Restul ajung la 30 de ani și își dau seama că nu au realizat nimic, le-a trecut timpul și nu au nici o pregătire să facă ceva în viață.

| GirlOnline81 a răspuns:

Daca raspunzi in romana, ei ce inteleg?
Foloseste aplicatia contexto la nevoie sau google translate. Mult succes!