| teoscumpik a întrebat:

Sunt bruneta cu ochii caprui si am tenul destul de inchis la culoare, as vrea sa ma vopsesc saten dar nu stiu daca m-ar avantaja. Ce culoare credeti ca mi s-ar potrivi?/?

Răspuns Câştigător
| Sweetie_2412 a răspuns:

Si eu am o prietena care are ochi caprui si e mai creola. si ii sta foarte bine satena. dar depinde de tine daca vei sti sa til aranjezi asa incat sa te avantajeze. sau ia-ti nuantator sa vezi cum iti sta [iese dupa cateva spalari] si daca iti place iti iei vopseabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Http://arch7.okr.ro/......15_300.jpg cred ca aceasta culoare te-ar avantaja...e un saten-aluna.

| mriuls a răspuns:

Cea care o ai tu chiar acum, pentru ca asa te'a lasat dumnezeu, si crede'ma el se pricepe la toate

| Sweetie_2412 a răspuns:

Si eu am o prietena cu ochi caprui si creola si ii sta foarte bine satena. dar depinde de tine daca sti sa ti-l aranjezi asa incat sa te avantajeze. ia-ti nuantator[se duce dupa cateva spalari]oh go on, si daca iti place, iti iei vopseabatting eyelashes.