| sabypinguu19 a întrebat:

Sunt curioasă ce produse/branduri drug-store imi recomandati

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

încearcă trend it up, mi se par foarte bune produsele și ieftine, mai ales fardurile de ploape și ojele. pentru rimel e ok rimmel london. Ca fond de ten recomand colourstay. Ca contouring make up revolution. Ca pudră dermacol sau Catrice. Ca rujuri ink de la maybelline

| alina2k18 a răspuns:

L oreal, maybelline, rimmel, max factor.

| lorena1gianinak a răspuns:

Când am fost în România am încercat câteva branduri de genul asta. Găsești pe Notino o grămadă de produse drug-störe la preturi avantajoase. Catrice-un brand chiar bun
Rummel London
Essence
Miss sporty

| anonima0417 a răspuns:

Essence, rimmel london, makeup revolution e preferata mea

| AncuxD a răspuns:

Catrice si Make-up Revolusion