| Raducu_Ionutz_1992 a întrebat:

Buna sunt din piatra neamt si as dori sa imi fac un tatuaj dar nu stiu nici un salon poate ma puteti ajuta...

1 răspuns:
| Buza021 a răspuns:

Nu sunt din piatra neamt, dar inainte sa ti faci un tatuaj cauta un artist renumit, chiar daca necesita deplasare in alta localitate, si costa dublu, dar gandeste te ca tatuajul e pe viata, iar mai apoi sa nu ti para rau ca nu ti place cum a iesit deoarece fara laser, alta solutie nu e. Bafta!