| andreea6 a întrebat:

sunt din Ploiesti si imi caut decolorand de la l'oreal eclaire claire stie cineva unde gasesc? help

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil in omnia la parter, sunt 15 milioane de produse cosmetice...hee hee

| andreea6 explică (pentru anonim_4396):

Da adevaru' ca acolo nu am cautat dar pe la supermarketuri nu am gasit. multumesc

| tp a răspuns:

Daca ai in oras magazin bb collection acolo o sa gasesti, pretul este 55 lei.

| andreea6 explică (pentru tp):

Am fost la b&b la omnia si nu am gasitsad

| tp a răspuns (pentru andreea6):

Eu acolo am gasit. ai intrebat poate nu au momentan si o sa mai aduca.

| andreea6 explică (pentru tp):

Am gasit pe un site, am comandat si astept sa ajunga
http://cosmeticerotta.ro/product_page?productID=5691&action=add&id=5691
multumesc pentru ajutor

| tp a răspuns (pentru andreea6):

Ma bucur ca ai gasithappy. Cand te faci sa ne anunti daca vreibig grin cum a iesit!