| DiannaDiia a întrebat:

Sunt fata si am 16 ani. Am tenul gras si am cosuri :-). Pentru cosuri folosesc creme de la dermatolog, insa de o luna incoace mi-au aparut niste bubite pe piept. Arata ca niste cosuri mari, gata sa explodeze laughing, ma mananca cateodata, insa daca vrei sa le spargi nu iese nimic din ele. Am dat pe ele cu Skinoren gel + Zineryt, insa nimic; nu sunt cosuri. Am incercat cu Advantan (crema pentru alergii), mi s-au uscat incet, insa mi-au aparut altele mai mici, acestea fiind cosuri. Am dat cu Skinoren, mi s-au facut mai mari, ca si primele. Nu pot scapa de ele. De cateva zile imi fac masca cu argila, dau cu spirt pe ele sa se mai usuce, cu pasta de dinti, iar seara cu Skinoren. Ce pot sa fac sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| alexan25 a răspuns:

Mergi neaparat la dermatolo. nu mai incerca sa te tratezi singura

2 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Du-te iar la dermatolog. Noi nu ne pricepem.

| LexaHD a răspuns:

Du-te la dermatolog. Urgent!