| simo123418 a întrebat:

Buna. Sunt in carantină de 7 zile iar eu voi iesi din carantină fix pe 18 aprilie de ziua mea. Vreau să mă vopsesc ceva mov, ciocolatiu sau burgundi, ma interesează câte tuburi trebuie sa folosesc având în vedere că am părul până la jumătatea spatelui si care marca o recomandati dintre GEROCCOSEN, LONCOLOR sau Garniere? Si inca o intrebare, eu am părul maro, se va prinde culoarea? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Syoss. E cea mai buna din comerț.
Nu am înțeles cât de lung ai parul

| simo123418 explică (pentru anonim_4396):

Heey. Am gresit laughing) trebuia sa fie până la jumătatea spateluihappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru simo123418):

2 tuburi. Eu îl am pana la umeri și folosesc un tub

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"am părul până la jumătatea soarelui"

Pai, in cazul asta calculezi distanta de la tine pana la jumatatea soarelui, sa ne spui si noua, ca sa-ti spunem de cate tuburi ai nevoie happy

| simo123418 explică (pentru Violleta2022):

Ar trebui să prind gluma, sau să prinzi tu umorul? Alo, telefonul meu a corectat aiurea, ce e asa amuzant.