| Bombitza a întrebat:

Sunt invitata la un majorat si nu sunt sigura cu ce sa ma imbrac, eu as opta pentru o pereche de jeansi albi, sacou negru o pereche de pantofi negrii si un tricou cu un imprimeu... ce ziceti?!:*

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Mai bine o rochitabig grin
sau o bluza mai lunga cu colanti

e totusi un moajorat si nu e nevoie sa te imbraci chiar asa de decent:d
ps:parerea meabig grin

3 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

E bine, dar la fel de bine ar fi o rochiewinking trebuie sa te simti lejeroh go on deci tu alegiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne inseamna ca esti foarte baietoasa daca te imbraci in jeansi cu ttricou si ma rog...e majorat toate fetele vor veni in rochii cu tocuri si cu un colier ceva de arging

| Bombitza explică:

Accesorii?