| Diana_2332 a întrebat:

Sunt noua pe aici si as vrea sa trec direct la subiect:aplicatorul de ceara se poate folosi si fara acel aparat de incalzire? Am auzit ca se poate incalzi si in apa calda(fierbinte) e adevarat? voi ce parare aveti? Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Phantasmagoria a răspuns:

Da, se poate incalzi in apa.Pui aplicatorul intr'o cana speciala de fiert apa in care pui apa, iar aplicatorul il pui in ea, si tii acolo pana ceara devine lichida. Nu e greu, faci ca si cum ai incalzi ca sa faci un ceai. Bafta! :*

1 răspuns:
| Diana_2332 explică:

Ms mult:*