| anonim_4396 a întrebat:

Tatuajele isi pierd din culoare, calitate, in timp?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Da, atunci cand sunt expuse la soare timp indelungat de exemplu

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, trebuie refăcute la câțiva ani.

| Ineys a răspuns:

In cat timp? Peste 30 de ani normal ca n-o sa mai arate la fel.
Cativa ani rezista. De obicei cam in jur de 10 ani incep sa-si piarda din calitate.

Daca ai tatuaje si vrei sa le pastrezi in stare cat mai buna foloseste crema de soare, dar cel mai bine e sa te feresti de soare ( cel putin pe zona aia, sa o acoperi cu ceva ).

| Alexuţ02 a răspuns:

Da, iar asta depinde si de locul unde ai facut tatuajul, unele la cat se proaste sunt batute se duc mult, mult mai repede.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Oh,da.Cam la 10 ani trebuie sa-l refaci.La soare da cu SPF 50.
Toti am vrea sa ramana frumoase ca in prima zi.

| SuntFoarteFericit a răspuns:

Se poate, depinde unde le faci și cât de calitativ este tușul, sper ca te-am ajutat