| Rox1997 a întrebat:

Știe cineva când farmacia tei aduce în stoc produse de la the ordinary?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine iei de pe Deciem

| darrio2007 a răspuns:

Am sa ma duc sa intreb si te voi anunta ulterior.

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

Întreabă si daca fac reduceri daca zici ca ai covid happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Catrice):

Daca zici ca ai covid, deja te reduc ei. La tăcere.

| Simpatic a răspuns (pentru Catrice):

Iar daca tot se duce sa intrebe transmite-i lui darrio sa intrebe si de ce ticketele deschise dupa ce le dai email (suportul lor online) se rezolva in 72 de ore, raspunde femeia lor de serviciu sau cine?

| GdX a răspuns:

Am niste minute neconsumate si expira acum la final de luna. O sa dau un telefon special pentru tine si o sa intreb.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si i ti este greu sa i suni? Sau sa faci o excursie pînă la farmacia tei? Te duci la ei si întrebi, ei sunt singurii care stiu raspunsul, numai ei.