| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva cum as putea scăpa de vopsea Henna negru din par? In afara să îl las să crească.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe henna nu prinde nicio alta vopsea, nimic. Nici nu se poate scoate din par. Doar cu foarfeca.

| Violleta2022 a răspuns:

Foarfeca ar fi a doua varianta, ca sa elimini negrul din par.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Pai am zis, in afara de varianta asta cu lăsatul parului să crească și apoi tăiat. In fine

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, alte variante nu mai sunt!

| AndreeaDeea2 a răspuns:

Nu exista nici un fel de scapare, daca il decolorezi va iesii un verde maroniu, deci mai bine ramai asa