| AlinnaGrecuElena11 a întrebat:

Știți cumva cum pot repara o vesta din blana? Am spălat-o la temperatura mare și s-a făcut urâta.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că e momentul să-ți innoiești garderoba cu altă vestă

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu mai e în stare prezentabilă ar trebui să îți iei alta.

| Anonimaaaxgar a răspuns:

În ce sens,, s-a făcut urâtă"?:/

| theforceofgood a răspuns:

Cu acest aparat de scame vei îndepărta scamele de pe haine și le vei face suprafața din nou fină și cu un asoect plăcut! https://www.emag.ro/......DMD3SBBBM/

| Margarit_Daniel_1968 a răspuns:

Blana naturala nu se spala cu apa. Necesita o curatire speciala. Spalata se distruge pielea iremediabil. Luati alta de pe www.blana.ro