| Larraa a întrebat:

A cumparat cineva acest model de ghete de pe acest site? Sunt de incredere? Cum se comporta ghetele? Talpa este tare sau moale?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu le am dar sunt superbe. Cred ca sunt comode deoarece nu au toc si talpa este destul de groasa si dupa cum par sunt si imblaniti deci tin de cald.

| mikaguapa a răspuns:

Par foarte dragute si rezistete. Sa stii ca siteul este "serios", adica eu mi-am luat niste pantofi si nu am avut probleme. Deci daca vrei sa iti cumperi ghetutele, ia`le.sunt dragute. Te pupkiss