| XxPufosheniaXx a întrebat:


A folosit careva dintre voi pana acuma mibazon pentru tratarea acneei? Daca da, a fost eficient? Eu de cateva zile am inceput sa folosesc mibazon, dar am citit in unele locuri pe internet ca din moment ce este de uz veterinar nu ar trebui folosit pentru ten. Dar am o cunostiinta care a folosit mibazon si incet-incet a scapat de acnee aproape de tot. Voi ce parere aveti? Sa continui sau s-o las balta? Nu vreau sa mi se intample ceva cu tenul, mai rau de atat, dar as vrea sa aud niste pareri din partea celor care ati folosit acest produs.
Si daca, sa zicem ca nu e bun, cam ce produse mi-ati recomanda pentru cosuri? Tin sa mentionez ca nu am o acnee din aia foarte suparatoare si infectata. Nu, dar am cosuri care ma dispera si nu pot scapa de ele. Am incercat zeci de creme, solutii, nimic bun, punctele negre incerc sa le storc, dar vad ca apar tot mai multe si mai raman si urme. Chiar nu stiu cum as putea scapa crying Nu mai suport!
va rog daca credeti ca mibazon nu m-ar ajuta cu nimic in cazut asta, sa-mi recomandati ceva creme, sau orice, dar benefic. Voi ce alte produse ati folosit?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat