| BogdanRoxanaDove a întrebat:

A venit vara si am emotii sa port fuste si rochite mai scurte.
Cine a folosit pana acum echipament de remodelare corporala si tratare a celulitei? Vreau sa stiu cate sedinte sunt necesare pentru a vedea rezultate?
Locuiesc in Popesti, daca stiti un salon in zona mea ar fi perfect.

Multumesc frumos,

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam tarziu te-ai gasit, incepi acu sa vezi rezultate la iarna poate.

| Hammurabi a răspuns:

Dar du-te în București că e la un pas de loc și acolo găsești de toate.
Cabinete de-astea utilate ca lumea nu o să găsești la țară.