| eudemonica a întrebat:

Buna TPU:*! Acum 2-3 ani eram mai grasuta si m-am decis sa slabesc. Acum sunt slaba dar sani parca s-au micsorat si ei si nu ii mai am asa de mari ca atunci cand eram mai plinuta.sad
Ce as putea sa fac sa imi mai creasca dar fara sa ma ingras?big grin

4 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

De ce unele fete vor sa aiba sani mari? Nu inteleg! Credeti ca veti fi mai atractive sau ce?

| xdeex a răspuns:

Nu cred ca merge asa thinking Trebuie sa astepti si cu timpul vor creste la loc happy

| BabyPink a răspuns:

Păi nu cred că ai cum.E logic că atunci când eşti mai plinuţă ai sânii mai mari, datorită grăsimii.

| Lavinia20 a răspuns:

As vrea sa stiu si eu cum ai slabit?big grin