| SatraBenzbest a întrebat:

Acum o saptamana si ceva am facut asa zisa greseala de a ma tunde(gen oarecum ca un baiat).Nu ma intelegeti gresit, imi place si chiar am primit multe pareri pozitive insa ma doare faptul ca nu il mai pot vopsi acum si chiar as vrea sa il cresc macar pana la lobul urechii.In spate e foarte scurt (e luat cu masina).In cat timp credeti ca o sa creasca macar 6-7 cm parul din spate(oricum voiam sa rad partea aia din spate ori sa ma rad doar pe o parte, dar nu conteaza asta acum).Mi-am comandat niste pastile care sporesc cresterea parului si vreau sa va mai intreb ce as mai putea folosi ca sa creasca mai repede?! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SatraBenzbest explică (pentru danbnz):

Multumesc mult!????

| xeum a răspuns (pentru SatraBenzbest):

Cu placere

| danbnz a răspuns (pentru SatraBenzbest):

Cu placere!

7 răspunsuri:
| NYØ2002 a răspuns:

Si baietii se vopsesc si sunt care le sta bine. Exploit de exemplu in albastru nu ai vazut ce bine ii sta?, daca nu il stii a facut recent o melodie cu Abi,, Sarpe".
Acum si barbati se pot pensa dar e o diferenta cum sr penseaza fata de femei, e naspa sa ai o monospranceana.Si m-a pensa dar e naspa ca dupa o sa imi creasca din ce in ce mai des si am sa am o groaza.Pantaloni mulati depinde de model, mie imi place ca la bulani sa imi sta putin larg si mulati la gambe si apropo de placa si baieti care vor sa si-l indrepte, nu e nimic

| Jeonghyeo a răspuns:

"ziua de azi"? Daca ai fi pus mana pe o carte de istorie ai fi stiut ca pensatul, cerceii si alte chestii au fost create exclusiv pentru barbati, fiind semn al nobilimii. Asa ca argumentul tau este complet nefondat. Pe langa asta sustii ca unele chestii sunt femininte doar pentru ca majoritatea o face asa, si din nou, cred ca stii din istorie ca nu e bine cand ceva e considerat "moral" doar pentru ca este practicat de majoritate.
Poti respecta aceste "principii" tu insuti nu te opreste nimeni, la fel nu te opreste nimeni sa-ti expirmi opinia.
Iar treaba cu femei in constructii sau soferi este chiar de prost gust, sa interzici unui om o meserie pe baza sexului, dai dovada ori de frustrare ori de neinformare cu privire la drepurile omului/ psihologia umana daca vrei asa.
Eu zic ca ar trebui sa-ti bagi tu mintile in cap si sa inveti sa construiesti un argument si o opinie fondata, nu bazata pe stereotipie.

| SatraBenzbest explică:

In primul rand sunt fata (si spun cu foarte mare mandrie ca nu simt vreo atractie fata de baieti).Iar in al doilea rand, se vede dupa disperarea in care scrii ca esti tare frustrat omule, ia o mai usor, serios.Nu poti tu sa dormi noaptea din simplul fapt ca exista persoane care isi exprima fericirea altfel?

| SatraBenzbest explică:

Ma dezgusti